מה אתם מחפשים? סגנון איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

אודותינו

פורטל צלמים המפרסם צלמי אירועים וצילום מקצועי .

מטרת הצלמים באירוע הוא ליצור עבורכם את הרגעים הבלתי נשכחים, גם כאלה שפספסתם וגם רגעים שתמיד טוב לזכור .

בכל תהליך ארגון האירוע חשוב להבין כי בכל תחום יש אלפי בעלי מקצוע ולכל אחד מהם דרך וטכניקה שונה . על כן בכל נושא הצלמים בעיקר ישנו מגוון רחב של צלמים אשר כל אחד מהם עובד בצורה שונה משל השני .

בחירת צלם האירוע דורשת מאמץ ניכר בעיקר ממכם בעלי השמחה, שכן היום לא כמו פעם, טכניקות הצילום הינן שונות ומפותחות יותר וכמו כן היצע השירות רחב הרבה יותר .
צילום אירועים הינו אומנות לכל דבר, אף אחד מאתנו לא רוצה שרק "יצלמו" אותו באירוע. הנקודה היא לתפוס זוויות מעניינות, עבודת עיצוב, תשומת לב, כימיה עם בעלי השמחה ועוד.
צלם טוב מוערך בעזרת תיק העבודות שלו אשר אותו יש לבחון בקפדנות רבה ומשם ניתן לשאוב רעיונות צילום לאירוע שלכם שכן זהו כרטיס הביקור שלו.

פורטל צלמים הוקם על מנת להקל עליכם בבחירת צלם ולכן כל צלם אשר מפורסם באתר מוצג במיניסייט משלו שם תוכלו למצוא פרטים אודות הצלם, גלריית תמונות ואף תיק עבודות, פרטי יצירת קשר עם הצלם, אפשרות פנייה ישירה אליו באמצעות המייל ובנוסף תוכלו לקרוא תגובות גולשים .

אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, הרי מה נשאר לנו מחודשים של תכנונים, שעות של אירוע, דקות של התרגשות ושמחה אחת גדולה, אלו הם התמונות, הווידאו, צילומי הפפרצ'י שתפסו אותנו בדיוק כשבן הזוג החליט להיות  פטריק סוויזי מ"ריקוד מושחת" או עושים ליפסינק לשיר אהוב.

בקשו מהצלם לצלם כמה שיותר תמונות על מנת שלכם תהיה את האפשרות בחירה ובנוסף לתאם עם הצלם על הנקודות בהם אתם רוצים התמקדות.

פורטל צלמים שמח להציג לכם ממיטב צלמי האירועים בישראל , באתר תוכלו למצוא מגוון מאמרים וטיפים בתחום הצילום .

ותמיד זיכרו אל תחסכו בזיכרון שלכם הוא יישאר אתכם תמיד ויזכיר לכם את הרגעים הכי מאושרים..


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • שמלות כלה לכלה
  • צלמים מגה שוט
  • שף לכולם פורטל שפים
  • תקליטנים סאונד מיקס
  • יפתי הכל לאישה